Tábor 2007

27.7.-10.8.2007 - Sralbotka mission

Celý rok jsme putovali po stopách pana Rudolda Sralbotky po zemi. Jeho poslední zprávou bylo, že odletěl na planetu Coruscant. Tam jsme se vydali kosmobusem. Po příletu jsme však byli hned zatčeni a skončili jsme v celách. Na Coruscantu byl válečný stav, náš pan Sralbotka podlehl temné straně síly a stal se z něho Darth Šmejdr (DŠ) - pomocník Darth Sidiouse (DS).
Rada Jediů nám po několika náročných zkouškách začala důvěřovat. Po testu midichlorianů se dokonce rozhodli, že z nás vycvičí Jedie, abychom jim pomohli v boji proti DS a osvobodili pana Sralbotku.
Ještě během našeho pobytu ?v karanténě? zaútočila na Coruscant letka stíhačů v čele s DŠ. Po marném boji jsme utrpěli zdrcující porážku. Poslední ránu nám dal Darth Šmejdr, když zapálil náš Kosmobus :((.
Po útoku našla Rada na Coruscantu trosky imperátorské lodi ? v ní jsme našli několik nosičů informací, z nichž jsme se dozvěděli, že DS má postavenou Hvězdu smrti (HS), která má obrovskou sílu a je schopná jediným výstřelem zničit celou planetu. Ve vesmírném atlasu Mistra Joudy jsme zjistili, kde se Hvězda smrti nachází. Vydali jsme se na planetu Trifidi za Chal Haanem, který zběhl z imperátorského vojska a zná plány HS. Ten nám prozradil, že HS můžeme zničit pomocí speciálních krystalů, které nalezneme na planetě Nam Chorios.
HS je nám ale v patách, a než stihneme nasbírat dostatek krystalů, HS vyhodí Nam Chorios do vzduchu, jen tak tak stihneme odletět. Vydáme se tedy na Tatooine za známým obchodníkem Toydariánem, abychom od něj zbytek krystalů koupili. Což se nám samozřejmě podařilo :o).
S plnou výbavou jsme vyrazili zničit HS. Po marném hledání na nás HS zaútočila sama. Rychle jsme postavili kluzáky a vydali se ji zničit dřív, než zničí o­na nás. Podařilo se nám probít se přes armádu droidů a pomocí krystalů HS zničit.
Na pátrání po DŠ a DS jsme si najali známé špiony ? Bothany. Cestou na Coruscant byl ale hlavní špion zajat Jabba Huttem a zkarbonizován. Jabba byl neoblomný a nechtěl specialistu vydat za žádnou cenu. Museli jsme mu malovat portrét, vařit jídlo a míchat nápoje. Do nápojů jsme zakomponovali uspávadlo, a když Jabba usnul, pokusili jsme se zkarbonizovaného špiona unést. Byli jsme ale lapeni Jabbovými strážci a opět uvrženi do vězení. Druhý den nás Jabba vhodil do arény s dravou zvěří, aby se o nás postarala. Vyklouzli jsme jen o vlásek, a jelikož Jabba zrovna usnul, rychle jsme čapli zkarbonizovaného špiona, nasedli do rakety a uletěli na Coruscant.
S pomocí R2D2 jsme ho dekarbonizovali a dozvěděli se, že DS a DŠ jsou mnohem silnější než předtím, protože postavili Hvězdu smrti 2 a na Naboo mají velkou armádu klonů. S pomocí Jar Jar Binkse a jeho přátel Gunganů jsme první bitvu na Naboo proti klonům vyhráli. Druhý den si na nás kloni přivezli obří katapult. My jsme ovšem nasadili speciální bazooku a po dlouhém a vyčerpávajícím boji jsme klony porazili. Jednoho z nich jsme zajali a podrobili ho výslechu pomocí detektoru pravdy. Dozvěděli jsme se o slabém místě HS 2 a o energetických centrech, která musíme zničit, abychom DS oslabili. Získání center energie nebylo vůbec jednoduché, protože byla skryta na nejnebezpečnějších místech galaxie.
Ráno jsme se vydali zničit HS 2. Boj byl ještě delší a lítější, protože HS 2 hlídali stíhači i samotný DŠ. Navíc bylo třeba nakopat speciální rudu z podmořských dolů a přes obránce a větrací systém ji nanosit do samého srdce HS 2. Nakonec se nám podařilo HS 2 zničit, ale DŠ stihl uprchnout a vzít nám i jedno centrum energie.
Zjistili jsme místo, kde se DŠ společně s DS ukrývá, a také kódy k bezpečnostnímu systému jejich obýváku. Byli už osamoceni, protože všechny jejich obránce jsme pobili. DS nás zřejmě vůbec nečekal, protože byl z naší návštěvy značně překvapený. Postupně jsme ničili jednotlivá centra energie a viděli jsme, jak síla DS slábne. Dokonce i na jeho učně DŠ mělo ničení center energie vliv a vypadalo to, že začíná procitat z moci temné strany síly. Po zničení posledního vajíčka už zbývalo jen to ukradené. DŠ už zcela procitl a uvědomil si svoji identitu ? že je vlastně pan Sralbotka. Poslední centrum energie už zničil sám, čímž byl DS definitivně zabit.
Druhého dne ráno do tábora přiletěl Adolf Sralbotka, bratr pana Rudolfa Sralbotky, a byl velmi rád, že se s bratrem shledal, a děkoval nám za jeho vysvobození. Rozhodli jsme se mu zahrát všechno, co Rudolf zažil. Pak už jsme jen slavili a užívali si vítězství.

Na schůzkách bude možné zakoupit video a foto z tábora.

DVD - video - délka 1:42 - cena 30 Kč
CD - fotogalerie (přes 300 fotografií ve vysokém rozlišení) - cena 20 Kč

je možné získat i video z minulých táborů na DVD
Tábor 2006 - Midgard
Tábor 2005 - Egypt

Pokud máte zájem, napište předem na email jhalama@scio.cz, abychom mohli vyrobit příslušný počet kopií.Stát, co chcete! Ty s tou mikinou kolem krku, pojď ke mě... Rada Jedi Jedna ze zkoušek důvěryhodnosti Imperátorská letka Děti na recyklaci :)) Darth Šmejdr ničí kosmobus Ve ztroskotalé imperátorské lodi test midichlorianů Virtuální atlas Mistra Joudy Obtížná cesta za Chal Hanem Průmyslové rostliny na Trifidi Útočíme v kluzácích na Hvězdu smrti Ničení Hvězdy smrti Výroba totemu Jabba Hut Kreslíme portrét Jabby Večeře pro Jabbu Nabíjení dekarbonizátoru Pasování na Padavany Plavání v bublinách na Naboo Setkání Gunganů s Jar Jar Binksem Klony útočí Bazuka proti klonům Darth Šmejdr brání HS2 Průchod větracím systémem Jedi praktikanti V obýváku Darth Šmejdra a Darth Sidiouse Procitnutí Darth Šmejdra v Rudolfa Sralbotku Divadlo pro Adolfa Sralbotku Divadlo Nemám rád Šmejdra + DS Krámek na pouti Pasování na Mistry Jedi Táborový ruch Účastníci Sralbotka mission 2007

další akce
 © Makaroni

Valid HTML 4.0 Transitional