Výlet do Jáchymova 2002

30.1. - 3.2.2002
V předposlední lednový den roku 2002 se oddíl Makarónů vydal na čtyřdenní výlet s lyžařskou tématikou do Krušných hor, přesněji do lázeňského města Jáchymova.
U odjezdu se nás sešlo 13: Lucka Cvachová, Máťa a Dorotka Meissnerovi, Kuba Svoboda, Adéla a Terezka Primovi, Lucka Přibylová, Adéla Machovcová, Veronika Němečková, Sofie Koulová, Pája, Vláďa a Tom.
V Jáchymově jsme byli ubytováni ve dvou pokojích v chaloupce nad radnicí. Ve velkém pokoji byla ubytována mladší část naší výpravy a v malém ta starší rozumnější.
Téměř každý den jsme podnikali výpravy za lyžovačkou. Jako pole působnosti jsme si vybrali sjezdovku v Božím Daru, vzdálenou asi 10 km autobusem od chaloupky. Na sjezdovce jsme se nejdříve rozlyžovali a poté snad i něco naučili. Sněhové podmínky nebyly příliš dobré, ale jezdit se na zbytcích sněhu ještě dalo. A co je hlavní, neměli jsme žádný úraz.
Každé odpoledne jsme vyběhli před chatu, a protože jsme nebyli ještě dost unaveni po dopoledním lyžování, tak jsme asi hodinu pilně jezdili na lopatách, pytlích a lavorech. Co se týče jídla, myslíme, že ho bylo dost. Pokud možno jsme vařili jedno teplé jídlo k večeři a k obědu byla hustá polévka jak od maminky.
I cesta do Prahy proběhla oproti minulému roku v pohodě, autobus přijel na čas.
Již se těšíme na příští rok

Vaši vedoucí

No až na ten sníh je to super Malá svačinka je potřeba 3, 2, 1, start...

další akce
 © Makaroni

Valid HTML 4.0 Transitional