Podzimní prázdniny v Krkonoších

25.10.-30.10. 2022 - Na podzimní prázdniny jsme se vydali jako předloni do Vítkovic v Krkonoších za krásami Krkonoš. FOTO z výletu: https://makaroni.rajce.idnes.cz.
FOTO z výletu: https://makaroni.rajce.idnes.cz. Pro vstup použijte měsíc, kdy se výlet konal, a jako heslo rok, kdy se výlet konal.
Tentokrát měl pro nás doktor Proktor nachystanou skutečnou lahůdku. Dočetl se v jednom z vydání plátku Aha!, že v Brazílii tým vědců objevil horu, na níž se dochoval život v druhohorní podobě. Vědecká veřejnost považuje tento objev za podvrh, ale Proktor by rád celé věci přišel na kloub. A my s ním, samozřejmě. S Proktorovou sprchou času není nic nemožné, a tak jsme už druhý den svištěli sprchovým tunelem směr Brazílie, přímo k Proktorovu příteli Gabrieli El Elelovi, který se měl stát naším průvodcem na cestě ke Kurupiře - tak se totiž ta hora jmenuje. Gabriel měl za to, že by se nám na cestě dost hodila jeho sestra Gabriela La Lala, jenže ta se ukázala být zakleta od staré čarodějnice. Tak jsme vysvobozovali, při tom sbírali čarovné výhonky, obchodovali na brazilském tržišti, bojovali s domorodci... Potom pro změnu zmizel Gabriel, kterého jsme sice po strastiplném pátrání objevili, ovšem přeměněného na létající talíř. Bohužel nám už nezbýval čas situaci nějak řešit, ke Kurupiře jsme se zvládli jen přiblížit. Pokračování průzkumné cesty včetně humanizace Gabriela si musíme nechat na příště.

další akce
 © Makaroni

Valid HTML 4.0 Transitional