Výlet do Jáchymova 2004

28.1. - 1.2.2004 - tradiční výlet za lyžováním

Ve středu 28.1.2004 jsme se vydali 4 vedoucí a 11 makaronků na lyžařský výlet. Počasí slibovalo ideální lyžařské podmínky a tak jsme se všichni těšili na skvělé zážitky. Cestou v autobuse byla vyhlášena hra napsat povídku tak, aby všechna slova začínala stejným písmenem. Přinášíme krátkou ukázku...

Poselství

Panský posel Pospíchal po polích, po pastvinách, přes potoky, pro poselství. Plánoval přespat poblíž prasečáku. Protože pršelo, pustil prasata po pastvě, přičemž pojedl prasečí potravu. Po probuzení posnídal praženou pšenici, popil plzeňské pivo, počůral popel po plameni.
Po poledni potkal partu podnapilých puberťáků. ?Přátelé?, pravil, ?pijete pravé plzeňské pivo?? První puberťák povídá: ?Piješ patoky, pako!? Potom plivl po pošťákovi pěkný plivanec, přičemž poblil pátému puberťákovi podnapilou přítelkyni. Pošťák praštil pět puberťáků pěstí po puse, pak popadl pasoucího se poníka, přejel poslednímu puberťákovi přes paty, prorazil plot pádě pryč. Podvečerem přijel před pohostinství.Poručil přisluhovačům přisypat poníkovi proso, podestlat, podat pití. Připravil postel, povečeřel prasečí prejt. Poté pozval pod peřinu pěknou prostitutku. Později prokoukl připravenou past. ?Prohráls pitomče!? povídá prostitutka, přijedeš pozdě pro poselství. Posel praví: ?Prdlajs, popoženu poníka proutkem, přinese pána podle plánu.? Poslův poník posilněn prosem prohrábl půdu, pádil přímo pro psaní.
Po příjezdu předstoupil před pána Prostomysla právě: ?Pane, posel páně Přemysla přijel pro poselství.? Povstaň, přistup poblíž?, pravil Prostomysl. Podal poslovi psaní. ?Pozdravuj pána Přemysla!? Provedu pane.
Posel přespal, popil pivo, posnídal praženou pšenici. Po polní pěšině přišel před pomník padlých partyzánů. Položil puget pomněnek, pomodlil, poklonil, přečetl pohádku, poplakal. Po pěti pořádných prdech přemáchnul při potoce připosrané podvlíkačky, přičemž promáčel prošlapané polobotky. Přicházející průjem protočil pošťákovi panenky. Průser. Pospíšil přisednout pod pláňku. Pozdě. Průjem pošťáka předběhl. Promáchl po proudu potoka plné podvlíkačky. Problém, poslední papír použil pro podpálení plamene pro přípravu pražené pšenice. Prohledal pronikavě páchnoucí plášť. Perfektní! Pro potřebu použiju psaní pro pána Přemysla.
Poselství propadlo peklu.
Flek + Kuba

Přemožený paralympionik Petr

Petr polepil plakáty pražské pohřebiště, protože potřeboval peníze. Peníze poslala parta portugalských poslanců. Poté Petr požádal poslanecké pracoviště portugalských politiků pro povýšení platu. Podvodní poslanci poprosili Petra pozabíjet polovinu Petrových pražských přátel. Pak Petr podal pojistku pojišťovně Patria. Pojišťovna poprosila Petra pro písemné potvrzení Portugalských politiků: ?Petr pracuje.? Plus podpis. Petr proplakal polovinu půlnoci pro polovinu pražských přátel. Poté pozabíjel pouze polovinu poloviny přátel. Pak proplakal polovinu poledne. Poslanecké pracoviště portugalských politiků proto poslalo Petrovi poučný popis požadované práce. Petr potom pořád plakal polovinu půlroku. Poztrácel potřebné potřeby příkladně pistoli. Potom potrápil přítelkyni pak psa, pozabíjel polovinu pražských přátel. Poslal popis použité práce. Pak pověsil posledních pár plakátů. Poté pověšen pošel. Pověšeného Petra postrádali portugalští politici provozující polepování pražských památek. Poté politici pohřbili- posypali Petrův popel po pražském pohřebišti polepeném Petrovými plakáty.
Pánové, Petrovo pokolení pošlo. Pomřeli po přeslici. Posvátný příběh Petrova průseru poznali pouze pitomci. Přejeme pohodlné prožití pobytu.
Amálka + Dora

Po příjezdu jsme se ubytovali, nabaštili a šli spát.
Druhý den ráno jsme vyrazili do kopce ke sjezdovce. Vyjeli jsme vlekem nahoru a přejeli na malou sjezdovku vpravo, která byla na naše lyžařské umění akorát. Po chvíli přišel i Flek s Danem, který stál na lyžích poprvé v životě. Díky vytrvalé práci vedoucích už napotřetí vyjel vlekem až nahoru a každou jízdou se zlepšoval :)) Kluci našli několik postavených skokánků a tak nám vedoucím připravili perné chvíle. Naštěstí jejich lyžařské umění a vrstva čerstvého prašanu nás přesvědčily, že se není čeho bát. Po svačině odešli lepší z nás odpoledne na velkou sjezdovku. Celodenní lyžování nás vyčerpalo a tak přišla vhod hrachovka a gulášek. Večer jsme hráli vědomostní hru. Jako poradci nám sloužili Tlustý, Dlouhý a Krátkozraký, které představovali Flek a prágošky Verča s Terkou, které přijely za námi. Nejlepší družinkou byly Lvice. Po písničce na dobrou noc jsme se odebrali na kutě.
V pátek jsme po vydatné snídani opět vyrazili na sjezdovku. Protože se porouchala rolba, nebyla sjezdovka upravená a bohužel nejezdil malý vlek. Nevadí, aspoň jsme se naučili jezdit v prašanu na pořádné sjezdovce. Po příchodu se u chaty strhla velká sněhový bitka, kde se děti i vedoucí dosyta vydováděli. Po skvělé večeři byla volná zábava.
Sobota byla ve znamení sjezdování. Sjezdovka už byla perfektně upravená, jen lidí přibylo. Po svačině jsme postavili slalom a začal závod o nejlepšího sjezdaře a snowboarďáka. Po 2 kolech byl nejlepší Pepíno, následovaný Dorou a Terezkou. Na prkně váleli Amálka a Pepíno. Večer jsme hráli hru o Austrálii, která je tématem schůzek v letošním roce. Opět největší studnici vědomostí ukázaly Lvice.
Neděle byla ve znamení balení a výletu po okolí. Šli jsme se podívat na 2 věže, čnějící nad Jáchymovem. Byly už polorozpadlé, ale jejich zdi nám posloužily k soutěži o nejlepšího koulostřelce. Pořadí dopadlo v každém kole jinak, takže jednoznačného vítěze určit nelze. Odpoledne jsme zabalili, uklidili chatu a hráli riskuj. Do poslední otázky byly ve vedení opět Lvice, ale nakonec byly poslední. V celkovém pořadí ale svoji pozici udržely.

Celkově tedy:

  1. Lvice: Amálka, Dora, Sofie a Terezka
  2. Fifulíni: Matouš, Dan, Poppy, Tomáš
  3. Vřískoti z hor: Kuba, Sosák, Pepíno

Po příjezdu do Prahy jsme odevzdali děti a tím výlet skončil. Už se těšíme na příští rok :o)

Z vedoucích se výletu zůčastnili Tomáš, Vlaďka, Pavla a Flek a prágošky Verča s Terkou


Tady všude jsme jezdili Dora Tomáš + Dan Terka s Amálkou Naše vrcholové družstvo Dan na vleku Vyrážíme ven Koulujeme zeď Naše terče Tolikhle tam bylo sněhu

další akce
 © Makaroni

Valid HTML 4.0 Transitional