Víkendový vandr s přespáním pod širým nebem (Český ráj)

19.-20.6 2004

Víkendový vandr s přespáním pod širým nebem (Český ráj)

Termín: 19.-20.června 2004
Sraz: sobota ráno, později upřesníme
Návrat: v neděli v podvečer

Vážení rodiče,
v červnu bývá pěkně, a tak jsme pro Vaše děti začali chystat výlet nikoliv pod střechu, nýbrž pod širé nebe. Nicméně výlet bude trochu náročnější - vše potřebné si totiž poneseme s sebou na zádech a nebude nás čekat žádná pevná základna... Proto s sebou tentokrát bereme pouze děti, které důvěrně známe, a o kterých si myslíme, že jsou schopny takovýto výlet v pohodě zvládnout.

Přihlásit dítě na výlet je nutno nejpozději 15.6.2004, také proto, že děti dostanou za úkol s sebou vzít nějaké to jídlo pro nás všechny.

Kromě standardních věcí, jako je kartáček na zuby, pasta (může být dohromady - úspora místa i zátěže), atd., Vám chci připomenout pár základních věcí, bez kterých se neobejdeme. Co nakonec vzít s sebou, to záleží na Vás, ale pamatujte, že vše si děti ponesou samy na zádech !!! Takže nebalte zbytečně oblečení navíc, jedny pevné kožené boty by také měly stačit, vše by mělo být pouze v jednom dobře padnoucím batohu, který děti samy unesou (do 10km - s přestávkami, ale přece jen?)

Takže vybírejte, rozmýšlejte a balte co nejméně věcí a co nejlehčí a nejskladnější!

Co je určitě třeba nezapomenout:
karimatku nebo celtu, spacák (+ tepláky a teplé ponožky na spaní), z oblečení dále mít s sebou jedny slabé kraťasy a jedny dlouhé kalhoty na večer (jedny kalhoty s odepínacími nohavicemi jsou ideální), náhradní tričko, nějaký ten slabší svetr či mikinu (v té se dá i spát), náhradní ponožky, šátek (kšiltovku), co nejmenší ručník, pevné kožené boty (nejlépe pohorky atd.), pláštěnku, ešus, plecháček, baterku, lžíci, nůž-pokud otevírací, tak s pojistkou, minimálně 1,5 litrovou láhev na vodu.
Zapojte své nápady a zkušenosti a hlavně zkuste, jestli Váš potomek batoh vůbec unese?:)

Jestli jsem něco zapomněl, zkusím to připomenout na schůzce před výletem, kde také upřesním, co má kdo vzít s sebou za jídlo.

Předpokládaná cena výletu: cca 200,-Kč
Minimální počet dětí pro uskutečnění výletu je 4, maximum 8.

Přihlášení a info: Pavel.Sommer@danfoss.com, tel.: 723 355 240

další akce
 © Makaroni

Valid HTML 4.0 Transitional