Makarónský výlet k moři do Itálie

28.5.-13.6.2004

Konečně jsme dorazili do Itálie Po dlouhém putování se Makaroni konečně ocitli v zemi svého původu - v Itálii :). Po ubytování v apartních apartmánech jsme se hned hnali k vodě. Na pláži to ale vypadalo jako na větrné hůrce. Fučel silný vítr a na moři byly vlny jako na moři. Ale aspoň smočené kolínko pro nás bylo dostatečnou odměnou. Druhý den jsme dostali dopis od Erika, který nás prosil, abychom mu pomohli zachránit jeho unesenou ženu Arielu. Tu unesl zlý Krutibrk (byl zrovna na dovolené, jinak sídlí v moravském Svojanově) s chobotnicí Uršulou. Každý den nás Erik se svým synem Eugeniem prosili, abychom jim pomohli s nějakou maličkostí či veličkostí. Počasí stále nebylo ideální. Mysleli jsme, že je to pomsta za naši spolupráci při záchranných pracích, a tak jsme chtěli přemoci Krutibrkovy kejkle. Bohužel naše kouzelná formule asi nebyla dost silná, protože začalo pršet a pršelo 2 dny v kuse. Nakonec se nám ale podařilo Krutibrkovy čáry přemoci a po poslední bouřce vyšlo sluníčko a svítilo a svítilo a svítilo (v noci samozřejmě ne, to jsme zkontrolovali ráno na východu slunce). S pomocí speciální žraločí jednotky Modrých baretů jsme Krutibrka nakonec přemohli. Ariela byla zachráněna a Erik nám byl nesmírně vděčný. Pomáhali jsme mu s návratem a nakonec nás odměnil velkým sladkým pokladem :-)). Večer bylo pak vyhlášení naší soutěže CampoMakCupu, ve kterém zvítězilo družstvo Bylo nás 5 před Mišugeny a Jednem.

Užíváme si sluníčka a vodyMezitím jsme samozřejmě stihli spoustu dalších věcí. Čvachtání ve vodě bylo na denním pořádku a večerní vybika zakončená zmrzlinou (tu jsme po sobě ovšem neházeli) se stala tradicí. Na pláži jsme hráli bočakoule (v Jonově podání brčakoule), pinkali volejbal, hráli fotbálek. Ve vodě se potápěli, vyhazovali, stříkali, plavali, rochnili se... Také jsme stihli prozkoumat naše sídlo Campo Marino, zajít na disco a na skákací hrady, kde se děti i vedoucí vyřádili dosytosti. Každodenním rituálem se stalo stavění čehokoli z písku na pláži. Jídla bylo dost, až nám občas připadalo, že jíme pořád :)).

Cesta zpět proběhla bez problémů a po zhlédnutí pohádky jsme se ráno konečně probudili v Čechách.


Konečně jsme dorazili do Itálie Foukalo, tak jsme se vyřádili na klouzačkách a houpačkách První dopis od Erika, pomoc, unesli mi Arielu!!! Na boj s Krutibrkem je třeba se řádně připravit... Křížovka s dalším úkolem Jak asi ten bídák Krutibrk vypadá? Topení vedoucích bylo naší každodenní zábavou Plaveme mezi míčky Na obří nafukovací klouzačce to bylo super Večerní dydžina byla hlavně pro větší :) Makaroni jsou ve slané vodě jako doma :)) Výlet do Campa Marina Užíváme si sluníčka a vody Východ Slunce Ze šlapadla byl dobře vidět podmořský život Společná večeře - pravá italská pizza Vyhrabáváme poklad Vyhodnocení soutěže CampoMacCup Jako sladká odměna byl pro každou družinku kopec zmrzliny Poslední společné foto a hurá domů :))

další akce
 © Makaroni

Valid HTML 4.0 Transitional