Makarónské výlety Makarónské výlety

Motivační obrázek výletů

Každý měsíc pořádáme tu menší, tu větší výlety do okolí Prahy, někdy i dále. Pro ty, kteří nevědí, navštívili jsme již např. národní horu Říp, krásnou rozhlednu Děd u Berouna, Koněpruské jeskyně, hrad Jenštejn, keltské opidum Závist, okolí hradu Kokořín, hrad Okoř, kunratický lesík s Novým Hradem, hostivařský lesík se zbytky keltského opevnění, Prokopské údolí, Dalejské údolí, zříceninu Baba (u Dejvic), miniZOO v chuchelském lesíku, hromadů hradů a zřícenin, pravidelně jezdíme do Krušných hor, Slavkovského lesa, Českého ráje a v neposlední řadě také lyžujeme na každoroční "Makarónské lyžovačce".

Makarónské výlety jsou otevřené i pro děti, které nejsou členy oddílu. "Nečleni" mají vyšší cenu než členové oddílu. Členem oddílu se může stát kdokoli a kdykoli – výhodou je přednostní právo a nižší cena na všech makaronských akcích včetně tábora. Členský příspěvek činí 300 Kč na jeden školní rok.

Připravujeme

1.2.-5.2.2023XXIII. makaronské sjezdování ve Vítkovicích - Již XXIII. lyžovačka, opět se pojedeme zalyžovat, a opět do Vítkovic v Krkonoších.

Kontakt na vedoucí:
Tomáš Etrych: 737 304 415
Pavla Etrychová: 737 802 705
Niki Pospíšilová: 732 783 861
 © Makaroni

Valid HTML 4.0 Transitional